Basic Win

Moduliniai baldai Basic Win gaminami iš 10, 16, 19, 30 mm. storio laminuotos baldinės plokštės. Baldų detalės apdailinamos 1,2 mm PVC kantu. Metalinės kolekcijos detalės dengiamos balta milteline danga. Kolekcijoje naudojami tylaus uždarymo lankstai ir rutuliniai bėgeliai. Lovų karkasai, stalai, lentynos ir komodų viršus gaminami iš 30 mm. storio plokštės. Spalvas ir rankenėles galite rinktis iš pateiktos kolekcijos paletės. Nerandate modulių pagal savo poreikį? Gaminame nestandartinių išmatavimų modulinius baldus ir nestandartines LMDP detales.

Spintų sistemos moduliai gali būti 220 ir 240 cm. aukščio. Kampinės spintos gaminamos ir su lenktomis durelėmis. Įvairūs priedai padės pritaikyti modulius jūsų poreikiui.

Komodos ir spintelės su 30mm storio viršutine dalimi, bėgeliai su tylaus uždarymo funkcija, kojelės ar ratukai pasirinktinai.

Stalai ir darbo zona projektuojama pagal poreikį. Gausus pasirinkimas stalviršių ir metalinių kojų, bei tvirtinimo detalių ir aksesuarų

Lentynos ir pakabinamos lentynėlės komplektuojamos iš atskirų modulių pasirinktinai. Galime suprojektuoti tie nedidelę lentynėlę tiek didžiules bibliotekos lentynų sistemas.

Labai platus miegamojo baldų pasirinkimas. Lovos pritaikytos tiek vaikams, tiek jaunuolio kambariui, tiek suaugusiems. Ypač patrauklūs sprendimai nedidelėms erdvėms.

Basic Win baldai taupo gyvenamąją erdvę ir pinigus.

lova-spintoje-pigiau-monoidėja-baldai

Pirkinių krepšelis