Dizainerio Konsultacija

modulinis-minkštas-kampas-itališki-baldai

Dizainerio Darbo Laikas:

I-V 10.00-16.00 VI 10.00-14.00

Svarbu: Prašome į dizainerio konsultaciją registruotis iš anksto. Monoidėja dizaineris dirba Kauno salone, į Vilniaus saloną vykstama tik iš anksto sutartu ir rezervuotu laiku.

Monoidėja dizainerio paslaugos yra skirtos tiems, kurie nori įsirengti funkcionalų, modernų ir patrauklų interjerą savo namuose ar versle. Monoidėja dizaineris siūlo šias paslaugas:

  • Profesionalaus dizainerio konsultacija, baldų išdėstymas interjere, spalvų ir medžiagų parinkimas.
  • Interjero kūrimas, 3D vizualizacijų kūrimas, 3D projektinis pasiūlymas.
  • Modulinių baldų sprendimai mažoms erdvėms, gyvenamosios, komercinės ar viešosios paskirties interjerų kūrimas. Transformuojami baldai, itališki minkšti baldai, lovos spintoje ir kiti kokybiški baldai.

Monoidėja dizaineriai dirba su Europos baldų bei interjero detalių gamintojais, todėl gali pasiūlyti kokybiškiausius ir inovatyviausius interjero sprendimus, bei palankiausias jų produkcijos kainas. Monoidėja dizaineriai taip pat projektuoja ir modulius renka su specializuota 3D programa, kuri leidžia lanksčiai keisti baldo dizainą, funkciją, konfigūraciją, gobelenus ir aksesuarus.

Monoidėja dizainerio paslaugų kainos priklauso nuo projekto sudėtingumo, baldų pasirinkimo, patalpų ploto ir kitų veiksnių. Vidutiniškai interjero dizaino kaina yra nuo 10 iki 28 €/m2, tačiau užsakant Monoidėja baldus dizainerio konsultacija ir Monoidėja baldų projektas nemokami!

Jei norite sužinoti daugiau apie Monoidėja dizainerio paslaugas, galite kreiptis telefonu: +370 65560059 arba registruotis konsultacijai formoje pateiktoje žemiau.

Calendar is loading...
Powered by Booking Calendar

Pirkinių krepšelis