Kolekcijos

BRUMA ITALIA - Itališki minkšti moduliniai baldai

Bruma Italia, tai individualiai moduliuojami minkšti baldai pristaikantys prie jūsų poreikių. Šie moduliniai minkšti baldai namams pagaminti Italijoje, baldų pramone garsėjančiame Bario regione. Šis gamintojas apjungia moderniausias baldų gamybos technologijas ir ilgametes baldų gamybos tradicijas.

Daniela-sofa-lova-monoidėja-minkšti-baldai
minkštas-kampas-su-sofa-lova

Šis Italų gamintojas naudoją unikalią modulių sistemą, tad kiekvienas baldas yra gaminamas individualiai, klientas gali pasirinkti viską nuo porankių ar kojelių tipo iki smulkiausių detalių tokių kaip baldo siūlės ar išsiuvinėjimai.
Šio gamintojo asortimente rasite: fotelius, fotelius lovas, sofas, sofas lovas. minkštus kampus, pufus, krėslus ir t.t.

EOS moduliniai baldai namams, tai atverčiamos lovos spintoje, spintų sistemos, komodos, spintos, spintelės, TV konsolės… Protingi moduliniai, transformuojami baldai namams padės sutaupyti erdvės, derės tiek prie klasikinio tiek prie modernaus interjero.

biblioteka-lentynos-stelažai-biuro-baldai-monoidėja
  • Naudojamos 19, 30, 35, 40 ir 60 mm atspatrios fanierutos ar MDF melamino plokštės, atitinkančios „E1“ klasifikavimo charakteristikas pagal UNE-EN 14322 klasifikavimo standartą.
  • Naudojama mediena yra iš PEFC ir FSC C041397-14-35-00006 miškų, kurie garantuoja tvarų miškų valdymą, žalos gamtai prevenciją.
  • Baldų gamybai gali būti naudojamos MDF plokštės, faneruotos ar reljefinės plokštės.

REFLEX moduliniai minkšti baldai namams, tai Itališki baldai iš aukščiausios kokybės medžiagų. Šioje kolekcijoje rasite visko: sofų lovų pritaikytų kasdieniam naudojimui, modulinių sofų, fotelių ar sofų su reglainerio/RELAX mechanizmais, minkštų kampų, pufų… 

Itališka-sofa-lova-baldai-namams-Monoidėja
sofa-lova-sofos-lovos-minkštas-kampas-su-lova-Monoidėja

Šio gamintojo sofos lovos išsiskiria Itališku sofos-lovos mechanizmu, kuris ,priklausomai nuo sofos modelio, gali būti pritaikytas 13 – 20cm aukščio čiužiniui. Šis gamintojas naudoja lengvai prižiūrimus ir itin atsparius, vandeniu valomus gobelenus ir aukščiausios kokybės odas.

Pirkinių krepšelis