Kolekcijos

EOS moduliniai baldai – miegamojo baldai, spintos, lovos spintoje

EOS baldų kolekcija- tai miegamojo lovos, spintos, modulinės spintų sistemos ir atverčiamos lovos spintoje. Visi šios kolekcijos baldai individualiai moduliuojami, todėl galima rinktis jų spalvas, rankenėlių tipus, spintų vidaus išdėstymą, juos pritaikyti prie jūsų interjero, bei kambario išplanavimo. EOS baldai gaminami iš kokybiškos 19, 30, 35, 40, 50mm apdailintos baldinės plokštės. Šiems baldams naudojama tik aukštos kokybės furnitūra su tylaus uždarymo mechanizmais, lėto pritraukimo funkcija. Šios kolekcijos lovos spintoje gaminamos naudojant hidraulinius stūmoklius, todėl šios kolekcijos atverčiamos lovos spintoje nusileidžia/pasikelia tyliai, lengvai ir saugiai. Baldams suteikiama 2 metų kokybės garantija.

Produktų Katalogas
EOS-moduliniai-baldai

REFLEX modulinės sofos – Itališki minkšti baldai, sofos/foteliai lovos

REFLEX moduliniai minkšti baldai namams, tai Itališki baldai iš aukščiausios kokybės medžiagų. Šioje kolekcijoje rasite visko: sofų lovų pritaikytų kasdieniam naudojimui, modulinių sofų, fotelių ar sofų su reglainerio/RELAX mechanizmais, minkštų kampų, pufų… Šio gamintojo sofos lovos išsiskiria Itališku sofos-lovos mechanizmu, kuris ,priklausomai nuo sofos modelio, gali būti pritaikytas 13 – 20cm aukščio čiužiniui. Šis gamintojas naudoja lengvai prižiūrimus ir itin atsparius, vandeniu valomus gobelenus ir aukščiausios kokybės odas.

Produktų Katalogas
Itališka-sofa-lova-sofos-lovos-baldai-namams-monoidėja

Produktų Kainoraštis
sofa-lova-kaina-itališkos-sofos-baldai-namams

MONOIDĖJA minkšti baldai – išskirtinio dizaino minkšti baldai namams

Moduliniai minkšti baldai visiems namams: sofos, foteliai, lovos, minkštos kėdės, pufai. Asortimente rasite ne tik daug įvairių baldų, bet ir daug skirtingo stiliaus, dizaino baldų – nuo griežtai klasikinių sofų iki modernių industrinio stiliaus baldų ar lengvų ir minimalistinių skandinaviško stiliaus baldų.


Įvykdyti Projektai:
apartamentai-monoideja-interjeras

Pirkinių krepšelis