Apie Monoidėją

Apie Monoidėja

Nuo 2000 metų Monoidėja siūlo modulinių baldų sprendimus mažoms erdvėms. Mes pagelbėsime sprendžiant daiktų saugojimo, miegojimo, poilsio bei darbo vietos komponavimo ir suderinimo problemas, interjero dizaino klausymus. Didėjanti būsto kaina verčia mąstyti apie efektyvesnį erdvės panaudojimą, interjero funkcionalumą. Transformuojami moduliniai baldai prisitaiko prie esamų erdvių, juos keičiant ir transformuojant galite miegamąjį lengvai paversti svetaine ar darbo kambariu. Monoidėja Vilnius ir Monoidėja Kaunas salonuose gyvai susipažinsite su baldų kolekcijomis, jus pakonsultuos interjero dizaineris, o konsultantai visada pasiūlys unikalius sprendimus bei kainas. Monoidėja baldai projektuojami ir moduliai parenkami su specializuota 3D programa. Rūbinės, darbo kambariai, miegamieji, jaunuolių kambariai ir kitos erdvės projektuojamos pagal kliento pateiktus matmenis, patalpų planus ir nuotraukas. Prireikus prieš užsakymo patvirtinimą patikslinami patalpų matmenys. Galimi nestandartiniai baldų aukščiai, kampų išpjovimai, papildomi elementai, spalviniai spendimai ir t.t.

Monoidėja Baldai

 

Itališki Mnkšti Baldai projektuojami 3D programa, kuri leidžia lanksčiai keisti baldo dizainą, funkciją, konfigūraciją, gobelenus ir aksesuarus. Pagal suderintą projektą gaminami nestandartiniai minkšti kampai, sofos, sofos-lovos, foteliai, reglaineriai ir lovos. Gobelenus galite pasirinkti iš plačios kolekcijos, kurioje gausu modernių technologijų medžiagų ir natūralios odos. 

Lovos Spintoje ir kiti kieti transformuojami baldai gaminami iš laisvai pasirenkamų modulių. Galite rinktis baldų spalvas, išdėstymą, konfigūraciją ir priedus. Baldai gaminami iš kokybiškos 10, 16, 19, 30, 50 mm storio laminuotos baldinės plokštės ir dažytos MDF plokštės. Balduose montuojami tylaus uždarymo bėgeliai ir durelių lankstai. Monoidėja klientams 3D eskizinis projektas nieko nekainuoja. 

Vaiko ir jaunuolio kambario baldai gaminami pagal iš anksto suderintą projektą. Tokia gamyba mažiau teršia aplinką ir tausoja resursus. Kiekvieną kambario projektą ruošiame individualiai. Monoidėja pasiruošusi net ir sudėtingiausio kambario interjero sprendimams.  Na o jeigu tenkina standartiniai gaminiai you lengvai rasite mūsų E-parduotuvėje. Medžiagų pasirinkimas nuo medienos iki dažytų ar lakuotų MDF baldų. Perkant baldų komplektą ar kambario apstatymą visada taikomos nuolaidos. Lovos su Monoidėja čiužiniais – visada pigiau.

Pirkinių krepšelis