Monoidėja Baldų Pasiūlymai Biurui

Ergonominės Biuro / Ofiso Kėdės

Mayer ergonominės biuro kėdės yra pritaikytos darbui sėdint ar pusiau stačiomis, ir prisitaiko prie individualios žmogaus kūno ergonomikos. Šios kėdės yra sertifikuotos ir pritaikytos darbui: gali būti su vandeniui, ugniai, bakteriniai taršai ar itin atspariais ir lengvai valomais gobelenais. Šių kėdžių ratukai, kojelės, stūmokliai, pakojai ar reguliavimo mechanizmai gali būti komplektuojami bei pritaikomi jūsų poreikiams ir veiklos sričiai individualiai.

Visoms Mayer ergonominėms biuro kėdėms suteikiama 5 metų garantija. Teikiamas pogarantinis servisas ir priežiūra.

ergonominės biuro kėdės Mayer kontraktiniai baldai Monoidėja
biblioteka-lentynos-stelažai-biuro-baldai-monoidėja
biuro-baldai-ofisui-ir-namams

Nestandartiniai Korpusiniai Baldai

Monoidėja nestandartiniai biuro baldai yra puikus pasirinkimas norint sukurti patogią ir sveiką darbo aplinką. Šie baldai yra pritaikyti patogiam darbui ir sukurti siekiant atitikti šiuolaikinio biuro poreikius. Baldai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip medis, metalas, plastikas, o jų dizainas gali būti pritaikytas prie bet kokio interjero. Nestandartiniai baldai gali būti pritaikyti individualiems poreikiams, kad atitiktų darbo aplinkos reikalavimus ir padėtų darbuotojams pasiekti geriausius rezultatus.

Nestandartiniai biuro baldai gali būti pritaikyti ir modulinės sistemos principais, kuri leidžia lengvai derinti baldus tarpusavyje ir efektyviai išnaudoti kambario plotą. Be to, nestandartiniai biuro baldai gali būti pritaikyti ir individualiems poreikiams, kad atitiktų darbo aplinkos reikalavimus ir padėtų darbuotojams pasiekti geriausius rezultatus. Taip pat, nestandartiniai biuro baldai gali būti pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, tokių kaip dažyta, matiniu ar blizgiu laku dengta ar faneruota MDF plokštė. Baldų spalvos, dangos, aksesuarai ir detalių pasirinkimas gali būti pritaikytas prie bet kokio interjero ir individualių poreikių. Taigi, nestandartiniai biuro baldai yra puikus pasirinkimas norint sukurti patogią ir sveiką darbo aplinką.

Dėl platesnės informacijos / individualaus pasiūlymo prašome užpildyti formą žemiau:

    Pirkinių krepšelis