Monoidėja Baldų Pasiūlymai Medicinos Įstaigoms

baldai-medikams-laboratorijoms-darbui

Ergonominės Medicininės Kėdės

Mayer ergonomines medicinines darbo kėdės yra pritaikytos darbui sterilioje aplinkoje ar net operacinėje. Kėdės atitinka visus ergonominiams baldams keliamus reikalavimus. Reguliuojamas medicininės kėdės atsisėdimo aukštis, įsėdimo gylis, atsisėdimo ir kėdės atlošo pasvirimo kampas, reguliuojami porankiai ir t.t. Anatomiškai išformuota kėdės sėdimoji dalis ir atlošas pagerina ergonominės kėdės savybes. Kėdės dengiamos specialiais bakterinei ir kitai biologinei taršai atspariais gobelenais. Ypatingai vertinami trinčiai atsparūs iki 500 000 Martindale testo apsukų atlaikantys medicininiai gobelenai.

Odontologų Kėdės

Ypatingas dėmesys odontologų ergonomiškos darbo vietos įrengimui. Kėdės su porankiu – atrama reguliuojamos pagal poreikį. Kėdės balnai užsitarnavę gerą reputaciją ilgas valandas dirbant sėdimoje padėtyje. Reguliuojami pakojai, paaukštinti stūmokliai, stabilios kojelės leis susikurti norimą kėdę pagal poreikį.

Maisto Pramonės Kėdės

Ergonominės kėdės pritaikytos darbui sterilioje aplinkoje puikiai pasiteisina maisto pramonės įmonėse kur reikalingas ilgas sėdimas darbas. Kėdžių paviršius lengvai valomas.

Kėdės pristatomos į Lietuvos, Latvijos, Estijos miestus už papildomą mokestį. 

laboratorijos baldai laboranto kėdės
ergonominės medicininės kėdės medikams

Nestandartiniai Korpusiniai Baldai

Baldai medicinos įstaigoms yra būtinas elementas norint užtikrinti kokybišką ir saugią pacientų priežiūrą. Šie baldai yra sukurti atsižvelgiant į medicinos standartus ir higienos reikalavimus. Baldai gali būti pagaminti iš antibakterinių ir lengvai valomų medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas, aliuminis, stiklas, o jų forma gali būti pritaikyta prie medicinos įrangos ir procedūrų. Baldai gali būti ir individualizuoti pagal konkrečių medicinos sričių ar įstaigų poreikius, kad užtikrintų efektyvų ir patogų darbą medicinos personalui ir pacientams.

 

Dėl platesnės informacijos / individualaus pasiūlymo prašome užpildyti formą žemiau:

    Pirkinių krepšelis